Profesjonalna chemia do gotowych Parkietów

Firma Kerakoll wychodząc na przeciw wymaganiom rynku, coraz bardziej surowego inwestora
oraz w trosce o zdrowie zarówno montażysty jak i użutkownika, systematycznie wprowadza do sprzedaży nowe produkty, mające na celu polepszenie jakości usług, walorów estetycznych oraz zapewnienie maksymalnie komfortowych warunków pracy długoletnmiego użytkowania produktów.

  • bezpieczeństwo
  • unikalność technologii
  • najlepsza odporność na zużycie

Slc® Eco L34 Plus

Profesjonalny klej poliuretanowy dwuskładnikowy o podwyższonej sprężystości według technologii ASS - Anti-Shock System, do układania parkietu z każdego rodzaju i kształtu drewna na podłożach cementowych, podłożach z ogrzewaniem podłogowym, anhydrytowych, z lanego asfaltu, drewnianych, metalowych oraz na istniejących podłogach ceramicznych i marmurowych. 

Pobierz

Slc® PARKETT S11

Klej na bazie rozpuszczalnika do parkietu

Spoiwo na bazie żywic syntetycznych i rozpuszczalnika do klejenia parkietów gotowych, podłóg z parkietu mozaikowego, parkietu przemysłowego, parkietu masywnego na podłożach cementowych, anhydrytowych z asfaltu lanego i na płyty drewniane. Klejenie produktem PARKETT S11 odpowiada wymogom normy DIN 281.

Odporny na rolki krzeseł biurowych (DIN 68131).
Nadaje się do podłóg ogrzewanych.
Wydajność ok. 800-1300 g/m2

Pobierz

Slc® PRIMER PU31

Preparat spajająco-uszczelniający.

Profesjonalna, jednoskładnikowa, rozpuszczalnikowa żywica poliuretanowa tworząca barierę przeciwwilgociową odcinającą podłoża cementowe o podwyższonej wilgotności resztkowej (max. 5 % według metody CM). Wzmacnia powierzchniowo i spaja wgłębnie podłoże mało zwarte, kruche i pylące. Odpowiednia do podłoży ogrzewanych.

Wydajność wałek ok. 200-500 g/m2

Pobierz

Slc® Primer CS

Profesjonalny grunt rozpuszczalnikowy do wzmacniania powierzchni i wiązania pyłu chłonnych i suchych podłoży gipsowych, anhydrytowych i cementowych przed bezpośrednim przyklejeniem za pomocą klejów rozpuszczalnikowych. Redukuje i reguluje chłonność bardzo nasiąkliwych powierzchni cementowych przed nanoszeniem cementowych zapraw szpachlowych, wyrównawczych i samopoziomujących. Wydajność ok. 150-200ml/m2.

Pobierz

Slc® Eco Silo-Pur Flex

Ekokompatybilny żel do szpachlowania spoin parkietu, idealny w GreenBuilding. Jednoskładnikowy, przyjazny dla środowiska i zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Silo-Pur Flex z dodatkiem pyłu drzewnego tworzy mieszankę o przedłużonym czasie obrabialności i nadzwyczaj szybkim utwardzaniu, co zapewnia łatwe szpachlowanie spoin z wysokim stopniem ich wypełniania.

Wydajność = od 50-80 ml/m2 na 1 warstwę
Opakowania: 1 lub 10 litrów

Pobierz

Slc® Eco Oil-Deck HPX

Ekokompatybilna żywica olejna do obróbki podłóg oraz zewnętrznych elementów drewnianych, idealna w GreenBuilding. Jednoskładnikowa, przyjazna dla środowiska i zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Oil-Deck HPX zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia oraz wysoką wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych, przeznaczony do zewnętrznych podłóg i elementów drewnianych.

Wydajność = od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

Pobierz

Slc® Eco Oil-Balsam HP

Ekokompatybilny, odżywczy olej balsamiczny zabezpieczający parkiet w wysokim stopniu i pozostawiający strukturę drewna otwartą, idealny w GreenBuilding. Jednoskładnikowy, przyjazny dla zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Oil-Balsam HP charakteryzuje się kontrolowanym poziomem płynności, porównywalnym do płynności lakieru, zapewnia wysoki poziom ochrony powierzchni i estetyki wykończenia z efektem pokrycia olejo-woskiem.

Wydajność = od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

Pobierz

Slc® Eco Aqua-Pur HPX

Ekokompatybilny, certyfikowany lakier wodny do parkietu, idealny w GreenBuilding. Dwuskładnikowy, najniższa emisja lotnych związków organicznych, przyjazny dla środowiska i dla zdrowia użytkowników.
Slc® Eco Aqua-Pur HPX uwydatnia naturalne piękno drewna i zapewnia podłogom drewnianym wysoki poziom ochrony przed zużyciem i ścieraniem, również tym, które są narażone na bardzo intensywny ruch pieszy.

Wydajność = od 80-100 ml/m2 na 1 warstwę

Pobierz